Konsultacje

autor portretu: @doktorka_ilustratorka (IG)

Na tym blogu, a także na moich kontach w mediach społecznościowych możesz znaleźć garść informacji prawnych. Wiedz, że poświęciłam wiele godzin wolnego czasu, aby je dla Ciebie przygotować i opracować z najwyższą starannością. Całkowicie za darmo.

Zdaję jednak sobie sprawę, że treści te nie są zawsze wystarczające i mogą rodzić dodatkowe pytania.

Oferuję Ci zatem konsultację indywidualną. Odpłatną – nie ściemniam, że da się to zrobić za darmo.

To tak jak z ubraniem szytym na miarę. Albo idźmy dalej – to tak jak z diagnozą. Konsultacja będzie tylko dla Ciebie, dostosowana do Twoich potrzeb, uwzględniającą Twoją indywidualną sytuację. Nie da się jej przeprowadzić w krótkiej rozmowie na Instagramie czy Facebooku. Czy diagnozowałbyś pacjentów za pomocą social mediów?

Ja też tego nie chcę robić – bo dążę by być jak najlepszym „medykiem prawa”.

Co zrobić żeby umówić się na konsultację?

(wolne terminy od 16 września- zapraszam!)

  1. Napisz do mnie – kontakt@prawomedyka.pl
  2. W wiadomości opisz mi swój problem prawny i czekaj na moją odpowiedź (do 48h).
  3. Dopytam Cię o szczegóły sprawy, poproszę (w razie potrzeby) o przedstawienie mi stosownych dokumentów oraz ustalimy termin i wygodną formę konsultacji.
  4. Konsultacja może być w formie pisemnej lub telefoniczne albo uwzględniająca obie te formy (istnieje też możliwość spotkania – na terenie Łodzi).
  5. Wspólnie ustalimy satysfakcjonujący Cię zakres prac oraz koszt usługi.
  6. W ramach konsultacji możliwe jest również sporządzenie stosownych pism (za dodatkową opłatą).

About Sylwia Podgórska-Mackiewicz

Piszę prawie od zawsze. Przy okazji skończyłam studia prawnicze, jestem aplikantem radcowskim, mamą dwóch chłopaków oraz żoną ratownika medycznego. Po zmieszaniu zamiłowania do prawa, "lekkiego pióra" i słabości do medycyny powstał mój blog - prawomedyka, czyli o prawie dla personelu medycznego i nie tylko!