Kontakt

Jeżeli masz ochotę zadać mi pytanie dotyczące bloga lub wpisów na nim zawartych, pragniesz przekazać swoje sugestie dotyczące strony, masz dla mnie ofertę współpracy, albo ogarnęła Cię natychmiastowa chęć nawiązania ze mną kontaktu – zapraszam! 🙂

Jeśli chcesz okazać mi swoje wsparcie lub wdzięczność za tworzone tu treści postaw mi kawę:

Postaw mi kawę na buycoffee.to

mail: kontakt@prawomedyka.pl

facebook: @prawomedyka

instagram: @prawomedyka

Treści zawarte na blogu są przygotowane z najwyższą starannością, jednakże w żadnym wypadku nie stanowią porad prawnych i nie odpowiadam za ich wykorzystanie.

Jeżeli kontaktujesz się ze mną za pośrednictwem poczty elektronicznej, to przekazujesz mi swój adres e-mail. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz konieczne w celu nawiązania kontaktu.

Twoje dane są w tym przypadku przetwarzane w celu kontaktu z Tobą, a podstawą przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit. a RODO, czyli Twoja zgoda wynikające z zainicjowania kontaktu. Podstawą prawną przetwarzania po zakończeniu kontaktu jest usprawiedliwiony cel w postaci archiwizacji korespondencji na potrzeby wykazania jej przebiegu w przyszłości (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

About Sylwia Podgórska-Mackiewicz

Piszę prawie od zawsze. Przy okazji skończyłam studia prawnicze oraz aplikację radcowską. Prywatnie żona ratownika medycznego. Po zmieszaniu zamiłowania do prawa, "lekkiego pióra" i słabości do medycyny powstał mój blog - prawomedyka, czyli o prawie dla personelu medycznego i nie tylko!